Wyjątkowa limuzyna na wynajem

26 lutego 2019 / Przez Moto Concierge

Szanowni Państwo,

Oddajemy do Państwa dyspozycji wyjątkowy egzemplarz jednej z najbardziej szacownych limuzyn na świecie - Jaguara XJ Portolio w niezwykłej specyfikacji.

XJ redefiniuje pojęcie luksusowej limuzyny. Model ten jest perfekcyjnym połączeniem nieskazitelnego piękna, brytyjskiego luksusu oraz nieokiełznanej mocy. 600 niutonometrów momentu obrotowego zapewnia najwyższy poziom dynamiki. Jest to auto, w którym kierowca poczuje wszystkimi zmysłami sztywność zawieszenia i sportowy charakter, a z drugiej strony, zasiadając na tylnych siedzeniach doceni komfortowe wnętrze, niezwykle starannie wykończone wysokiej jakości materiałami, godnymi auta na takim poziomie.

Z racji zwiększonego rozstawu osi oraz pakietu Premium, siedzenia z tyłu to istne fotele z samolotowej klasy biznes, które ochłodzą w ciepły dzień, jak i przyniosą relaksacyjny masaż – każdy z czterech pasażerów może ustawić fotel pod każdym względem zgodnie z własnymi wymaganiami, włączyć jeden z czterech programów masażu czy odrębną wentylację.

Samochód wyposażony jest w wyśmienity system car audio o mocy 1300W, wyprodukowany przez brytyjskich ekspertów z firmy Meridian. Każdy pasażer może słuchać muzyki za pomocą odrębnych bezprzewodowych słuchawek z logo Jaguar, które znajdzie w zamszowym woreczku w schowku drzwi. Auto posiada w swoim wyposażeniu opcjonalny system rozrywki dla pasażerów tylnej kanapy, którego punktem kulminacyjnym są indywidualne 10,2-calowe ekrany HD w formacie 16:9, pozwalające na pełnoekranowe oglądanie filmów.

Samochód posiada rozwiązanie, które każdego wprawia w osłupienie – istnieje możliwość oglądania przez pasażera przedniego fotela np. programów TV, podczas gdy kierowca widzi w tym samym czasie wyłącznie informacje o parametrach jazdy czy menu ustawień auta. Nie do opisania są chwile, gdy osoba, która po raz pierwszy zasiądzie w naszej Białej Bestii, przechyla głowę to w lewo, to w prawo, nie dowierzając, że ekran naprawdę wyświetla dwa odrębne obrazy jednocześnie. Porty USB czy HDMI pozwalają̨ na podłączenie smartfonów, tabletowi i wszelkiej maści innych źródeł multimedialnych. Całością systemu można oczywiście sterować pilotem. Przestronna tylna cześć kabiny została stworzona, aby rozpieszczać – składane stoliki biznesowe, lampki do czytania LED, tapicerowane ruchome podnóżki, oraz elektrycznie sterowane, boczne rolety tylnych szyb i odrębnego szyberdachu dla pasażerów tylnej kanapy, są również dostępne, dla zwiększenia poziomu wygody oraz prywatności. Samochód posiada wewnętrzny interkom, aby pasażerowie tylnej kanapy nie musieli wysilać głosu w komunikacji z kierowcą w ponad 5-metrowej limuzynie. Komfortu dopełniają elektrycznie i bezszelestnie domykane drzwi.

Opisywany egzemplarz posiada wyjątkową konfiguracje stylistyczną: limuzyna została wykończona lśniącym białym lakierem, który już z daleka podkreśla wyszukany styl, a dla kontrastu samochód zaopatrzono w 20-calowe czarne felgi, przyciemnianie tylne szyby oraz czarny słupek. Dopełniający całości, zewnętrzny pakiet stylizacyjny, sprawia, iż pojazd prezentuje się wyjątkowo nawet w zestawieniu z innymi limuzynami tego samego modelu. Ale to nie wszystko! Wnętrze zostało wykończone skorą najwyższej jakości w kolorze bursztynowym, sztukateria została pomalowana na wysoki połysk w kolorze czarnym fortepianowym, a nogi pasażerów spoczywają na dywanikach ze strzyżonej wełny... To istna eksplozja luksusu.

Zajęcie miejsca na tylnym fotelu tej limuzyny jest przeżyciem jedynym w swoim rodzaju, może uświetnić uroczystość rodzinną, podjęcie z lotniska partnera biznesowego czy zapewnić́ wyjątkowe poczucie komfortu podczas dojazdu na spotkanie. Z racji ponad 20 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej, a zwłaszcza obracania się wśród samochodów marek Premium, możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że doznania związane z obcowaniem z naszym Jaguarem XJ, auta w tej konkretnej specyfikacji, są nieosiągalne nawet dla limuzyn niemieckich marek, które oczywiście rozpieszczą kierowcę i pasażerów, ale zrobią to w sposób pozbawiony takich emocji, doznań i zaskoczeń. Szanujemy zacną konkurencję ze strony innych perfekcyjnych limuzyn, ale nikt kto nie zasiadł w tym wyjątkowym samochodzie, nie miał jeszcze możliwości „skosztować” stylu angielskiej arystokracji... A warto.

Umożliwiamy wynajem samego samochodu, jak również zapewniamy limuzynę w kierowcą. Zainteresowanych prosimy o kontakt.