Referencje

Zwróciłem się do kilku salonów, ale ich oferty nie były dla mnie satysfakcjonujące. Po skorzystaniu z MOTO CONCIERGE otrzymałem profesjonalną i bezstronną poradę, a następnie ofertę dotyczącą konkretnego auta, która pozytywnie mnie zaskoczyła. Dodatkowo zajęto się sprzedażą mojego dotychczasowego auta i wszelkimi formalnościami, gdyż ja nie miałem na to czasu. Mam zamiar rekomendować MOTO CONCIERGE znajomym.

Mariusz WlazłySportowiec – siatkarz, członek reprezentacji Polski i wielokrotny medalista

W trakcie współpracy MOTO CONCIERGE należycie wywiązał się z postawionych zadań, wyróżniając się przy tym profesjonalnym podejściem do klientów oraz terminowością. Wysoko oceniamy zarówno zakres jak i jakość świadczonych usług.

Andrzej FoltynPartner Kancelaria Prawnicza Domański Zakrzewski Palinka

Rekomendujemy współpracę z firmą MOTO CONCIERGE, która sprowadziła samochód profesora Zbigniewa Brzezińskiego z USA do Polski w ramach obchodów wrocławskiego Festiwalu Wolności, we współpracy z Ośrodkiem Pamięć i Przyszłość, Biurem Prezydenta Wrocławia i Urzędem Miejskim. Firma MOTO CONCIERGE dała się poznać jako rzetelny kontrahent, który poprzez zaangażowanie, elastyczność i zastosowane niestandardowe rozwiązania przyczynił się do uświetnienia festiwalu, a także uroczystości nadania jednej z ulic we Wrocławiu imienia prof. Brzezińskiego. Dodatkowo dzięki inicjatywie firmy MOTO CONCIERGE zaoszczędzono środki finansowe związane z procesem importu. Polecamy jako rzetelnego i godnego zaufania Partnera!

Marek MutorDyrektor Centrum Historii Zajezdnia oraz Ośrodka Pamięć i Przyszłość

Potrzebowałam kupić pewne, używane auto jeszcze na gwarancji. Wykluczyłam oferty samochodów znajdujących się w kraju. Potrzebny był ktoś kto w moim imieniu wyszuka, sprawdzi i zajmie się formalnościami związanymi z zakupem. Firma Moto Concierge wykazała się profesjonalizmem. W trakcie eksploatacji w samochodzie została ujawniona usterka, która nie została objęta gwarancją krajowej sieci dealerskiej z uwagi na fakt, iż samochód pochodził z importu. Firma wykazała się wyjątkową determinacją w dochodzeniu moich racji, czego finałem było, iż otrzymałam w pełni sprawny samochód. W innych okolicznościach byłabym narażona na stratę ogromnej ilości czasu w dochodzeniu swoich racji lub odpłatną naprawę.

Małgorzata WiśniewskaGrupa Kapitałowa Impel

W trakcie współpracy MOTO CONCIERGE należycie wywiązał się z postawionych zadań, wyróżniając się przy tym profesjonalnym podejściem do klientów oraz terminowością. Wysoko oceniamy zarówno zakres jak i jakość świadczonych usług.

Krzysztof RosińskiPrezes Zarządu Getin Holding S.A.

Znalazłem się w sytuacji, w której potrzebowałem konkretnego samochodu w określonym czasie. Oczekiwałem ponadstandardowej obsługi, ponieważ jestem osobą na co dzień bardzo zajętą zawodowo i nie mam czasu na załatwienie formalności związanych z zakupem samochodu. Lokalni dealerzy nie mieli dla mnie takiej usługi.

Od Motoconcierge szybko otrzymałem ofertę, która spełniała moje oczekiwania. Sprawnie załatwiono formalności związane nie tylko z zakupem samochodu u dealera, ale także z jego ubezpieczeniem rejestracją i dostawą.

Oferta Moto Concierge jest korzystana dla każdej ze stron transakcji. Pozwala zaoszczędzić wiele czasu, jak również, co nie mniej ważne, pieniędzy.

Mirosław Sędłak

Dzięki MOTO CONCIERGE mogliśmy dostarczyć użytkownikowi pojazd jakiego oczekiwał, a który to samochód nie był dostępny w Europie. Polecam MOTO CONCIERGE jako korzystną alternatywę dla konwencjonalnego modelu zakupu pojazdów.

Paweł StrzelczykDyrektor d.s. leasingu środków transportu, Getin Leasing S.A.

Jako dyrektor sprzedaży bezpośredniej na Dolnym Śląsku i w woj. Lubuskim przez ostatnie 12 miesięcy przetestowałem współpracę osobiście, a potem polecając usługi Moto Concierge swoim najlepszym klientom. Każdy z nich był pod ogromnym wrażeniem jakości i wszechstronności usług. Okazało się też, że usługi te są z jednej strony unikatowe, a z drugiej nieodzowne, jeśli chcemy kupić pojazd na rynku wtórnym w 100% sprawny, bez żadnych wad prawnych, z niemal 100% pewnością co do historii i pochodzenia.

Grzegorz SikoraDyrektor IDEA GETIN Leasing S.A.

Dziś mogę się cieszyć użytkowaniem Maserati Gran Tourismo. Powierzyłem firmie MOTO CONCIERGE cały proces zakupu oraz sprowadzenie do kraju tego samochodu łącznie z formalnościami rejestracyjnymi, odebrałem auto gotowe do drogi z pełnym zbiornikiem paliwa. Po skorzystaniu z podstawowej oferty powierzyłem firmie MOTO CONCIERGE opiekę nad innymi moimi pojazdami.

Jarosław PodwińskiRadca prawny w imieniu Klienta

Jest to oferta, która idealnie trafia w potrzeby osób kupujących samochód. Cieszę się, że jest ktoś, kto w takiej sytuacji zdejmie mi cały problem z głowy, zaoszczędzi mój czas, pieniądze i pozwoli cieszyć się najlepszym możliwym wyborem.

Piotr Skrzyniarz

Polecam wszystkim, którzy szukają auta, a nie mają na to ani czasu, ani nie czują się ekspertami od motoryzacji. Potrzebowałem jedynie konsultacji przy wybranym już aucie i zaimponowali mi tym, że nie próbowali mnie naciągnąć na żadne koszty. A fachową poradą i szczerą rozmową wzbudzili zaufanie.

Mateusz Miara

Jak najbardziej polecam, fachowe doradztwo!

Estera Janaczek

Gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z usług MOTO CONCIERGE. Już dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym, kompetentnym oraz rzetelnym podejściem do klienta. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie i bez najmniejszych zarzutów, a jako klient czułam się w pełni poinformowana o wszelkich szczegółach dotyczących transakcji. W dodatku atmosfera w jakiej przebiegła cała umowa sprawiła, iż jestem usatysfakcjonowana w 200%.

Magdalena Fischer