Osobisty Moto Concierge – Impel

IMPEL GROUP WPROWADZA MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PROFESJONALNEGO KONSJERŻA, KTÓRY WYRĘCZY UŻYTKOWNIKA SAMOCHODU OD CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW ZWIĄZANYCH Z UŻYTKOWANIEM AUTA

Przewodnik użytkownika usługi

Usługi Osobistego Moto Concierge – wszystko, czego potrzebujesz do swojego auta

Osobisty Moto Concierge to pomoc wykwalifikowanego konsjerża (kierowcy), który dostarczy Twój samochód we wskazane miejsce. Będzie też nadzorował lub osobiście wykona powierzone mu zadanie, takie jak np. tankowanie, mycie, wymiana opon lub inne, które zlecisz. Usługę wykona dla dowolnie wskazanego przez Ciebie samochodu.
W ramach obsługi Osobistego Moto Concierge zapewniamy szereg czynności obsługowych przy aucie:

mycie

tankowanie

przeglądy techniczne i okresowe

wymiana opon

naprawy

usługi detailingowe

transfer samochodu, np. dostarczenie/odebranie samochodu z lotniska, z restauracji itp.

7 dni w tygodniu / 24 h

Możesz korzystać z usług Osobistego Moto Concierge przez cały czas, z dowolnego miejsca w Polsce. Jednak pamiętaj, żeby z wyprzedzeniem umówić wykonanie usługi i zaczekać na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia do realizacji.

Monitoring

Grupa Impel, jako specjalista w dziecinie bezpieczeństwa i monitoringu daje pełny wgląd w trasę, jaką przebył Twój samochód, a także prędkość jazdy podczas przejazdu oraz dokładny czas, w jakim poruszało się auto.

Bezpieczeństwo

Grupa Impel posiada odpowiednią polisę ubezpieczeniową. Pokrywa roszczenia względem utraty zniżek lub innych szkód zawinionych przez Osobistego Moto Concierge, a nie objętych polisą samochodu.

Jak mogę skorzystać z usług Osobistego Moto Concierge?

Prace wdrożeniowe w ramach:

Impel Technical Security Sp. z o.o.

ul. Słonimskiego 1a, 50-304 Wrocław

KRS: 0000801596

NIP: 563 174 26 35

Regon: 110165233

Kapitał zakładowy: 1 416 000 ZŁ

Zapraszamy do kontaktu poprzez:

Infolinia: 71 3 303 303

Adres email: moto-concierge@impel.pl

Najczęściej zadawane pytania

01
Kto może skorzystać z usługi Osobisty Moto Concierge?

Z usługi może skorzystać użytkownik każdego pojazdu na terenie Polski. Jeśli nie będziemy mogli wykonać zlecenia w danej lokalizacji, powiadomimy Cię o tym. Usługa wystartowała we Wrocławiu i jest sukcesywnie rozwijana na terenie całego kraju.

02
Z jakim wyprzedzeniem muszę zlecić usługę?

Usługę należy zgłosić z wyprzedzeniem 24 h, po czym potwierdzimy możliwość jej realizacji. Jeśli zgłosisz zapotrzebowanie z krótszym wyprzedzeniem, może zostać zaproponowana wyższa stawka.

03
Czy w cenę wliczony jest czas dojazdu?

Dojazd na terenie miasta jest objęty zryczałtowaną stawką 0,5 roboczogodziny (stali klienci są zwolnieni z ponoszenia kosztów dojazdu na terenie miasta Wrocławia). Natomiast dojazd w bardziej odległe miejsca będzie doliczany indywidualnie. W takim przypadku uzgodnimy wcześniej z Tobą stawkę za dojazd.

04
Czy koszt usług, takich jak np. myjnia, jest wliczony w cenę usługi Osobisty Moto Concierge?

Koszt usług zewnętrznych (np. myjnia, serwis, tankowanie) nie jest zawarty w koszcie usługi Osobisty Moto Concierge. Jednak w indywidualnych przypadkach może zostać wliczony w koszt usługi.

05
Jak rozliczana jest usługa Osobisty Moto Concierge?

Usługa jest rozliczana według czasu faktycznie poświęconego na jej realizację. Cennik znajduje się w Regulaminie ogólnym świadczenia usługi Osobistego Moto Concierge (w stosunku do stałych klientów istnieje możliwość negocjacji stawki). Rozliczenie odbywa się na podstawie raportu sporządzonego przez konsjerża (czas pracy i trasy objęte są monitoringiem). Zasada ta nie dotyczy usług, których realizacja zajmie mniej niż dwie roboczogodziny.

06
Jaki jest minimalny czas realizacji zlecenia?

Minimalny czas realizacji Usługi Osobisty Moto Concierge to dwie roboczogodziny. Usługa może zostać wykonana w krótszym czasie, ale zostanie rozliczona jako dwie roboczogodziny.

07
Czy usługa objęta jest ubezpieczeniem?

Usługa Osobisty Moto Concierge posiada ubezpieczenie do wysokości 10 mln zł. Dodatkowo – z uwagi na ogólne warunki ubezpieczenia – pojazdy klienta objęte usługą, muszą posiadać własne ubezpieczenie. W przypadku ewentualnych szkód, powstałych podczas realizacji usługi, szkody są likwidowane z polisy samochodu. Polisa Osobisty Moto Concierge pokrywa roszczenia użytkownika usługi względem np. utraty zniżek po wykorzystaniu polisy samochodu, utraty wartości samochodu czy innych szkód zawinionych przez Osobisty Moto Concierge, a nie objętych polisą samochodu.

08
Czy wykonawca usługi posiada odpowiednie kwalifikacje?

Każdy konsjerż został starannie dobrany we współpracy z Grupą Impel, posiadającą 30 lat doświadczenia w świadczeniu wysokospecjalistycznych usług dla biznesu na terenie całego kraju. Każdy pracownik Grupy Impel, bezpośrednio odpowiedzialnej za realizację usługi Osobisty Moto Concierge, jest odpowiednio przeszkolony, posiada kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie. Wysoki i niezmienny standard usługi zapewnia nadzór i stałe kontrole jakości.