Korzyści ze współpracy

Szukasz wymarzonego samochodu?

Nowy z salonu

Wybierzemy auto skonfigurowane według Twoich oczekiwań i wynegocjujemy najlepszą cenę.

Używany

Znajdziemy odpowiedni model w kraju lub za granicą.

Znaleziony przez Ciebie

Zweryfikujemy jego pochodzenie, realną wartość i stan techniczny.

Pomożemy Ci w eksploatacji

Zawieziemy do serwisu

Wymienimy opony

Umyjemy auto i wyczyścimy wnętrze

Zatankujemy

Z nami zyskujesz:

Lepsze auto w niższej cenie

Profesjonalny wgląd w stan techniczny samochodu

Więcej czasu dla siebie (zajmiemy się w Twoim imieniu finansowaniem, zakupem i rejestracją)

Dodatkową opiekę podczas użytkowania pojazdu

Serwis, myjnia, wymiana opon? Mam od tego konsjerża!

Klienci doceniają naszą usługę i polecają ją znajomym. Dołącz do grona osób, które zyskały czas, komfort lub pieniądze dzięki usługom Moto Concierge!

Poznaj nas bliżej

Dlaczego właśnie my?

Pomysłodawcą nowej kategorii usług motoryzacyjnych w Polsce jest Krzysztof Hańbicki, profesjonalista w branży automotive z dużym doświadczeniem w pracy dla klientów VIP, który od 20 lat pomaga swoim Klientom kupować samochody.

Rok 2021 zaowocował współpracą z Grupą Kapitałową Impel, która podjęła się realizacji usługi Osobisty Moto Concierge.

Koncepcja usługi narodziła się, gdy autor projektu pracował jako sprzedawca, a następnie współtwórca dealerskich salonów sprzedaży (związany z takimi markami jak Volvo, Harley-Davidson, BMW, Jaguar czy Land Rover). To właśnie wówczas jako pierwszy w Polsce dostrzegł zapotrzebowanie rynku na usługi konsultingowe i wsparcie w zakresie zakupu oraz eksploatacji samochodów. Tak powstała marka Moto Concierge.

Jesteśmy niezależni, nie wiążą nas umowy z żadnym ze sprzedawców, pracujemy wyłącznie dla uzyskania jak największych korzyści dla naszych Klientów. Nasze starania doceniają ludzie tacy jak np. Mariusz Wlazły, a także firmy (Impel, PiLab, Kancelaria Prawnicza Domański Zakrzewski Palinka) i podmioty finansujące, m. in. Getin Leasing S.A., Europejski Fundusz Leasingowy i Nobleconcierge.

Piszą też o nas media: „Magazyn Forbes”„Newsweek”, największy w Polsce magazyn flotowy Fleet.com.pl

Pracujemy zarówno w oparciu o własne struktury jak i Partnerów. Otrzymaliśmy rekomendacje inkubatorów przedsiębiorczości oraz sieci aniołów biznesu. Z instytucjami finansującymi zakupy samochodów stworzyliśmy wspólne Punkty Obsługi Klientów, tak wyglądał nasz efekt współpracy, salon Arkady. Ciągle się rozwijamy.

Nasza oferta
Zaangażowanie

Dbamy o Twoje interesy i troszczymy się o Twój samochód. Wyznaczamy nowe standardy obsługi Klienta w motoryzacji.

Doświadczenie

Mamy 20 lat doświadczenia w branży automotive. Najdłużej na rynku świadczymy usługi motoryzacyjnego konsjerża.

Dyskrecja

Nasze usługi objęte są 100% gwarancją poufności. Zapewniamy bezpieczne procedury i dyskrecję na każdym etapie współpracy.

Przejrzyste zasady

Pracujemy do skutku. Nie pobieramy zaliczek ani opłat z góry. Płacisz tylko wtedy, gdy dochodzi do transakcji i dzięki nam zyskujesz czas i komfort.

Wydarzenia

Dowiedz się więcej!

785Zadowolonych
Klientów
987Zakupionych
samochodów
350000Przejechanych
kilometrów
166Pozyskanych
referencji

Oferta

Przygotowana z myślą o Twoich potrzebach

Opieka podczas eksploatacji

W ramach abonamentu zapewniamy kompleksowe wsparcie w trakcie eksploatacji samochodu.

Dostarczamy samochód do serwisu i na wymianę opon

Zawozimy go na myjnię i na stację paliw

Podstawiamy auto pod wskazany adres (lotnisko, uroczystość rodzinna, wydarzenie firmowe itp.)

Wykonujemy inne indywidualne usługi na Twoją prośbę

Na życzenie zajmujemy się również sprzedażą Twojego dotychczasowego auta.

Wynajem

Zapewniamy również najem samochodów, w tym najem długoterminowy oraz najem limuzyn z kierowcą. W zakresie powyższych usług prosimy o kontakt, z przyjemnością przedstawimy dopasowaną ofertę. Zobacz Jaguar XJ.

Wsparcie przy zakupie samochodu
01
Wybieramy
pojazd i dostawcę

Pomagamy wybrać samochód najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wyszukujemy dostawcę, który zaoferuje najlepsze warunki. Asystujemy w punktach sprzedaży. Wykonujemy oględziny i organizujemy przeglądy specjalistyczne oraz jazdy testowe.

02
Negocjujemyw Twoim imieniu

Analizujemy oferty dostępne na rynku krajowym i zagranicznym. Negocjujemy dla Ciebie najlepsze ceny samochodów, oferty finansowania (leasing, najem), ubezpieczenia.

03
Dostarczamy pojazd pod wskazany adres

Kupujemy i dostarczamy pod wskazany adres każdy samochód, bez względu na miejsce, w którym się aktualnie znajduje.

04
Weryfikujemy
stan techniczny

Gruntownie sprawdzamy stan samochodu. Żeby zredukować koszty, rozpoczynamy od wywiadu telefonicznego ze sprzedawcą. Sprawdzamy też fizyczne dokumenty, w tym raporty techniczne o stanie pojazdu. Już na wstępie w ten sposób eliminujemy 95% nierzetelnych ofert. Po zakończeniu pierwszego etapu organizujemy oględziny techniczne i przegląd auta przez naszego specjalistę.

05
Załatwiamy
formalności

Załatwiamy wszelkie czynności wymagane przez prawo, oszczędzając mnóstwo Twojego czasu i nerwów. Na życzenie reprezentujemy Cię w urzędach, pomagamy też w uzyskaniu kredytu, leasingu, ubezpieczenia itp.

06
Zapewniamy
ochronę prawną

Współpracujemy z kancelariami prawniczymi, dzięki którym możesz czuć się bezpieczny podpisując umowę lub podejmując decyzje dotyczące np. kwestii związanych z importem samochodu z innego kraju.

Oferta dla biznesu

Idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

Marka Moto Concierge to prekursor na rynku automotive oferujący najwyższy poziom usług.

Instytucje finansowe, banki, firmy prawnicze i korporacje włączając nasze usługi do swojej oferty jako wartość dodaną dla swoich kluczowych klientów lub pracowników, zwiększają prestiż własnej marki i wyróżniają się spośród konkurencji.

Referencje

Co o nas mówią nasi Klienci?

Zwróciłem się do kilku salonów, ale ich oferty nie były dla mnie satysfakcjonujące. Po skorzystaniu z MOTO CONCIERGE otrzymałem profesjonalną i bezstronną poradę, a następnie ofertę dotyczącą konkretnego auta, która pozytywnie mnie zaskoczyła. Dodatkowo zajęto się sprzedażą mojego dotychczasowego auta i wszelkimi formalnościami, gdyż ja nie miałem na to czasu. Mam zamiar rekomendować MOTO CONCIERGE znajomym.

Mariusz WlazłySportowiec – siatkarz, członek reprezentacji Polski i wielokrotny medalista

W trakcie współpracy MOTO CONCIERGE należycie wywiązał się z postawionych zadań, wyróżniając się przy tym profesjonalnym podejściem do klientów oraz terminowością. Wysoko oceniamy zarówno zakres jak i jakość świadczonych usług.

Andrzej FoltynPartner Kancelaria Prawnicza Domański Zakrzewski Palinka

Rekomendujemy współpracę z firmą MOTO CONCIERGE, która sprowadziła samochód profesora Zbigniewa Brzezińskiego z USA do Polski w ramach obchodów wrocławskiego Festiwalu Wolności, we współpracy z Ośrodkiem Pamięć i Przyszłość, Biurem Prezydenta Wrocławia i Urzędem Miejskim. Firma MOTO CONCIERGE dała się poznać jako rzetelny kontrahent, który poprzez zaangażowanie, elastyczność i zastosowane niestandardowe rozwiązania przyczynił się do uświetnienia festiwalu, a także uroczystości nadania jednej z ulic we Wrocławiu imienia prof. Brzezińskiego. Dodatkowo dzięki inicjatywie firmy MOTO CONCIERGE zaoszczędzono środki finansowe związane z procesem importu. Polecamy jako rzetelnego i godnego zaufania Partnera!

Marek MutorDyrektor Centrum Historii Zajezdnia oraz Ośrodka Pamięć i Przyszłość

Potrzebowałam kupić pewne, używane auto jeszcze na gwarancji. Wykluczyłam oferty samochodów znajdujących się w kraju. Potrzebny był ktoś kto w moim imieniu wyszuka, sprawdzi i zajmie się formalnościami związanymi z zakupem. Firma Moto Concierge wykazała się profesjonalizmem. W trakcie eksploatacji w samochodzie została ujawniona usterka, która nie została objęta gwarancją krajowej sieci dealerskiej z uwagi na fakt, iż samochód pochodził z importu. Firma wykazała się wyjątkową determinacją w dochodzeniu moich racji, czego finałem było, iż otrzymałam w pełni sprawny samochód. W innych okolicznościach byłabym narażona na stratę ogromnej ilości czasu w dochodzeniu swoich racji lub odpłatną naprawę.

Małgorzata WiśniewskaGrupa Kapitałowa Impel

Artykuły

Zobacz, co u nas słychać

Kontakt

Dane kontaktowe

MOTO CONCIERGE
ul. Nowa 4/4, 50-082 Wrocław
NIP: 751 134 47 50

Infolinia: +48 71 3 303 303
Numer komórkowy: 883 553 303
E: info@moto-concierge.pl

 

Operator usługi Osobisty Moto Concierge:

Impel Technical Security
ul. Słonimskiego 1a, 50-304 Wrocław
NIP: 5631743635

Spółka posiada status dużego przedsiębiorcy.
moto-concierge@impel.pl